Mainbanner1
Mainbanner2
Mainbanner3

Будівельний магазин M2 - кращі ціни на будматеріали в Івано-Франківську

Магазин будматеріалів М2 займається продажем будівельних матеріалів та інструментів за оптово-роздрібними цінами. Працюємо з будівельними організаціями, індивідуальними замовниками. Незалежно від масштабів запланованого будівництва чи ремонту, в нашому магазині знайдеться все необхідне для швидкого його проведення. Зручний каталог дозволить відсортувати необхідні товарні позиції та оформити замовлення на придбання декількома кліками миші.

Переваги нашого інтернет магазину

Для того, щоб кожен наш клієнт перетворився на постійного покупця, ми постійно працюємо над розширенням асортименту та підвищенням рівня сервісу. Тому, звертаючись до нас, замовники отримують кваліфікаційну допомогу в процесі вибору будматеріалів в Івано-Франківську, інформаційну підтримку на кожному етапі здійснення купівлі. Оперативно обробляємо та формуємо замовлення, дбаючи про час наших клієнтів.

Низька ціна на будматеріали дозволяє економити. Ми налагодили міцні партнерські стосунки с перевіреними, надійними постачальниками, виробниками. Це дає змогу формувати лояльну цінову політику та пропонувати споживачам адекватну вартість на всі представлені в каталозі будівельні матеріали.

Доставка можлива по всьому місту Івано-Франківськ в найкоротший термін. Вантаж буде доставлено до місця відвантаження на спеціалізованому транспорті компанії. Гарантуємо безпеку вантажу під час транспортування та відповідальність виконавців замовлення. Ми підтримуємо конструктивний діалог з усіма клієнтами, тому у разі виникнення непорозумінь вирішуємо питання справедливо та грамотно.

Оплата і доставка будматеріалів в Івано-Франківську

Для зручності покупців, пропонуємо декілька варіантів розрахунку. Готівковий при отриманні товару на руки, переказ коштів на банківську картку та безготівковий розрахунок для юридичних осіб. Оформлюючи замовлення, просимо вказувати найбільш прийнятний варіант, для того, щоб менеджери змогли надати необхідну для сплати інформацію.

Доставка організовується транспортом компанії по місту Івано-Франківськ. Залежно від габаритів та тоннажу партії товару, підбираємо відповідний транспортний засіб. Підйом та відвантаження товару силами наших вантажників відбувається за попередньою домовленістю. Також, з урахуванням замовника можемо доставити покупку в певний час та день.

Гарантії та повернення будматеріалів в Івано-Франківську

За багато років існування та плідної праці на будівельному ринку країни, ми змогли напрацювати достатньо широку, надійну партнерську базу. Завдяки цьому, всі будматеріали, що знаходяться на складах магазину, відповідають високим стандартам якості та має відповідні підтверджуючі документи.

 Ми розуміємо, що в процесі здійснення виробництва, транспортування та реалізації неможливо уникнути непередбачуваних ситуацій, пов’язаних з виробничим браком чи пошкодженнями товару. В зв’язку з цим завжди з розумінням ставимося до прохання повернути чи обмінять товар. Умови повернення встановлені на законодавчому рівні. Тому, ми приймаємо товари, що не втратили свого товарного вигляду, не були вживані. Також, необхідно підтвердити документально, що купівля здійснювалася в нашому магазині (товарний чек чи інший документ).

Асортимент магазину М2

Для того, щоб клієнти могли отримати все необхідне в нашому інтернет магазині, ми повинні постійно турбуватися про поповнення асортименту. Окрім цікавих, оригінальних новинок, що допомагають втілювати в реальність найбільш сміливі дизайнерські ідеї, ми піклуємося про своєчасне поповнення найбільш затребуваних будматеріалів в Івано-Франківську. Це допомагає забезпечувати безперервні відвантаження, економити час та нерви покупців.

В асортименті нашого магазину можна знайти матеріали для здійснення будь-якого виду робіт: 

  • оздоблювальних
  • укладальних
  • полових
  • ізоляційних
  • фасадних. 

Також купити будматеріали в Івано-Франківську можна лакофарбових видів, клейові та сухі суміші, сантехніку, електрику. В каталозі є розділ, де представлені вікна, двері, садові інструменти та будівельний інвентар. Для зручності користування каталогом, пропонуємо скористатися фільтром, що відсортує товари за цінами, виробниками, технічними характеристиками.

Для того, щоб оформити замовлення, магазин будматеріалів М2 пропонує скористатися онлайн формою, або ж дзвонити за вказаними на сайті контактними телефонами. Просимо ретельно перевіряти особову інформацію при заповненні форми. Менеджери оперативно відповідають на заявки, що надійшли на електронну пошту. Чекаємо на дзвінки з питаннями та пропозиціями, допоможемо полегшити ремонтний, будівничий процес, своєчасно доставивши всі необхідні матеріали на буд майданчик.