Паробар'єр (пароізоляція) Львів
Головною функцією пароізоляції є забезпечення надійного захисту теплоізоляційного матеріалу від надлишків вологи, що негативно впливає на його експлуатаційні характеристики.
Властивості та де застосовується паробар'єр
Найчастіше паробар'єр використовують для таких цілей:
- перекриття горищ, у яких відсутня вентиляція та зберігається низька температура повітря;
- утеплення покрівлі, мансард та горищ;
- покриття внутрішніх перегородок та зовнішніх стін будинків;
- утеплення стін із внутрішньої сторони з подальшим покриттям декоративними панелями.
Пароізоляція для даху найчастіше застосовується. Також вона підійде для захисту перекриттів між поверхами та при укладанні покриття для підлоги.
Переваги використання пароізоляції
Пароізоляція (або паробар'єр) є дво - або тришаровою плівкою з шарами різного виду:
- Перший шар плівки складається з більш тонкої плівки з круглими отворами досить великого розміру для виведення пари.
- Другий шар складається із спеціальної армуючої сітки із ПВХ-матеріалу з дрібним кроком не більше 1 см.
- Третій шар складається також із плівки, але вже з дрібнішими отворами, призначеними також для відведення пари.
Паробар’єр коштує недорого і використовується для захисту від проникнення вологого повітря до шару мінеральної вати або пінопласту.
Підібрати види паробар'єру
Перш ніж купити паробар'єр варто ознайомитись з його видами:
- Поліетиленові плівки. Виступають одними з найпоширеніших і найдоступніших варіантів. Вони бувають перфоровані, які більше підходять для гідроізоляції та неперфоровані, призначені для влаштування пароізоляційного шару.
- Поліпропіленові плівки. Мають високу міцність і стійкість до різних атмосферних явищ. В армованих плівках передбачено спеціальний шар, що складається з волокна віскози з целюлозою. Він добре вбирає та утримує великі обсяги вологи, не дозволяючи при цьому формуватися краплям.
- Дифузійні мембрани. Вважаються одним із найдорожчих пароізоляційних матеріалів. Коефіцієнт паропроникності дуже високий і досягається завдяки мікроструктурі матеріалу.
На пароізоляцію ціна буде залежати від особливостей матеріалу, а також виробника.
Основні правила монтажу паробар'єру
Особливості монтажу будуть залежати від місця розташування пароізоляції:
- Підлога. На підлогу паробар’єр укладається ворсистою стороною на дошки перекриття підлоги. Але укладати їх можна лише в тому випадку, якщо перекриття створені із дерев'яних балок. Укладати безпосередньо під дошки підлоги пароізоляцію не можна, тому що в такому разі перекриття поступово гнитимуть.
- Покрівля. При облаштуванні покрівлі пароізоляцію варто укладати не звичайну, а фольговану. Зробити її можна як самостійно, покривши фольгою звичайну пароізоляційну форму, так і придбати в магазині будматеріалів готову. Пароізоляційна плівка для стелі укладається блискучою стороною у приміщення. Якщо ж використовувати звичайні пароізоляційні матеріали, їх укладати можна чорною стороною всередину, але при цьому робити це варто в кілька шарів, так що цей варіант більш витратний.
- Стіни. Плівка кріпиться на стіни будь-якою стороною до утеплювача. Зовні стін пароізоляція не укладається ніколи, інакше довго вона не прослужить і зіпсує фасад будівлі.
Як купити паробар'єр у Львові?
У спеціалізованому інтернет-магазині М2 можна купити паробар’єр та гідробар'єр від найкращих виробників з оперативною доставкою по Львову та іншим містам України. До плюсів покупки у нас належать:
- фільтри та сортування товарів на сайті;
- велика кількість товарів на одній інтернет-платформі;
- зручне розташування складів-партнерів;
- знижки для оптових клієнтів;
- онлайн-консультація в контакт-центрі або Telegram.
Прийом замовлень здійснюється цілодобово через сайт або телефоном. Досвідчені менеджери магазину допоможуть з вибором, проконсультують з усіх питань.
Чому у нас найнижча на паробар'єр ціна?
На паробар'єр ціна буде залежати від якості матеріалу і характеристик. Ми не перший рік співпрацюємо з представниками найкращих торгових марок та пропонуємо демократичні ціни.
Замовити товари можна прямо вдома. Ми гарантуємо своєчасну доставку замовлення та акуратне його транспортування. Терміни придатності товарів є актуальними, як і наявність на складі.