Наливні підлоги Одеса
Для швидкого вирівнювання основи варто купити наливну підлогу – прості у застосуванні та ефективні склади для створення ідеально рівної поверхні. Можна вибрати суміші з найкращими властивостями під певне завдання, міцні та стійкі до стирання.
Властивості та сфера застосування наливних підлог
Рідка підлога - це вид стяжки для підлоги, при якому використовується певний тип суміші самовирівнюючої. Це може бути полімерне покриття або швидкотвердіюча цементна або гіпсова стяжка під ламінат, плитку, лінолеум і т.д. Склад дозволяє створити абсолютно рівну поверхню без стиків та швів.
При виборі суміші враховується тип приміщення, прохідність, величина навантаження на 1 м2 і вага шару, що вирівнює. Наприклад, наливну підлогу у квартирі краще робити з легких гіпсових сумішей. У промислових приміщеннях необхідно використовувати полімерні суміші, міцні та інертні до хімічних реагентів. При заливанні зовні будівлі використовується цементна суміш із захисним шаром фарби.
Переваги наливної підлоги
Суміші для вирівнювання популярні за рахунок:
- стійкості до деформації та механічних пошкоджень;
- високої міцності;
- вологостійкості – всі наливні підлоги крім гіпсових;
- швидкого розподілу по поверхні;
- сумісності із системою «тепла підлога».
Ціна наливної підлоги доступна, до того ж вона проста в монтажі.
Підлога наливної – різновиди за складом
Для чорнового вирівнювання використовується підлога наливної таких видів:
- Цементний - універсальний, що підходить для першого шару заливки. Він зручний тим, що може вирівняти великі дефекти поверхні та застосовуватись для різних приміщень. Рекомендується залити товщиною до 5 см.
- Гіпсовий - швидкосохнуча, зручна в роботі суміш, призначена для сухих приміщень. Це рідка підлога, ціна якої нижча, ніж у інших видів сумішей. Рекомендується залити товщиною до 10 см.
На промислових підприємствах і в громадських будівлях найзручніше робити підлогу з полімерним покриттям. Такі поверхні дуже зносостійкі та ударостійкі. Полімерні суміші бувають:
- Епоксидні. Популярні, недорогі та вологоізоляційні матеріали.
- Метилметакрилатними. Основна особливість – стійкість до низьких температур. Використовуються в ангарах та на складах. Це наливні підлоги, ціна яких вища ніж у інших за рахунок унікальних властивостей.
- Поліуретанові. Еластичні, довговічні та стійкі до вібрацій суміші.
- Цементно-акрилові. Дуже міцне та морозостійке покриття, підходить для гаражів та виробничих цехів.
Після додавання акрилової фарби полімерні суміші можна використовувати як фінальну заливку для житлових приміщень. У магазині також є широкий асортимент цементно-піщаних сумішей.
Як монтувати наливну підлогу
Перед застосуванням складу необхідно ретельно очистити основу від пилу і прибрати жирні плями, щоб вони не погіршували адгезію. Сухі суміші потрібно змішати з водою у пропорціях, вказаних на упаковці.
Роботу краще починати з далекого кута, розчин бажано заливати без пауз, щоб не було переходів і нашарувань. Товщина шару залежатиме від складу – від 5 мм до 20 мм. Для розподілу суміші потрібен широкий шпатель та Т-подібний розрівнювач. Рідкі підлоги зберігають плинність близько 30 хвилин, після цього поверхнею потрібно пройтися валиком, щоб видалити бульбашки.
Як купити наливну підлогу в Одесі?
На нашому сайті можна знайти багато варіантів сумішей, а також купити рідку підлогу з доставкою по Одесі та області. Є готівкова та безготівкова форми оплати, у тому числі перерахуванням на рахунок із ПДВ.
Щоб швидко знайти потрібний товар, можна скористатися фільтрами за основними категоріями або звернутися до менеджерів інтернет-магазину М2. Вони допоможуть підібрати склад, розрахувати ціну за доставку та замовити матеріали. Телефонуйте або пишіть у чат з понеділка по п'ятницю з 9 до 18 та у суботу з 10 до 17.
Чому у нас ціна наливної підлоги найнижча?
На сайті М2 можна вигідно купити якісні сертифіковані будівельні суміші. Ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками, а не з посередниками, тому пропонуємо наливну підлогу, ціна якої нижча ніж у інших продавців. Вся продукція має актуальний термін придатності.