Геотканина в Одесі
Геотекстиль є міцним полотном із синтетичних волокон з особливими властивостями. Його аналогів у світі не існує. Це відносно новий матеріал, який використовується у багатьох сферах.
Застосування геоткани в будівництві та ландшафтному дизайні
Геохолст виготовляється з волокон поліпропілену або поліестеру. Це синтетичний матеріал із нетканою структурою. Він добре витримує сильний мороз, перепади температур, прямі сонячні промені. Геотекстиль виконує багато різних функцій:
- Зміцнення основ під фундаменти, дороги, майданчики.
- Поділ шарів родючого з неродючим ґрунтом.
- Відведення води від фундаментів, дренажних систем, доріг.
- Запобігання змішуванню різних шарів ґрунту.
- Захист від бур'янів. Матеріал перешкоджає зростанню бур'янів під шаром мульчі або декоративного покриття.
Геоволокно за своєю фактурою досить гнучке і на вигляд схоже на повсть. Воно дозволяє реалізувати різні ідеї геопластичного перетворення ландшафту. Додатковий прошарок з полотна запобігатиме забруднення неродючих ґрунтів, а також їх вимиванню. Також матеріал чудово підходить для захисту кори дерев.
Як вибрати ідеальний геотекстиль?
Геотекстиль використовується в будівництві для посилення та стабілізації ґрунтових шарів, а також спільно з пластифікаторами для покращення властивостей бетонних конструкцій. Також для збільшення міцності застосовують фіброволокно. Матеріал еластичний, має захист від гниття, стійкий до руйнування під впливом зовнішніх факторів. Перш ніж вибирати геотекстиль, чітко визначте, для чого він потрібен: для дренажу, зміцнення ґрунту або захисту від ерозії.Також слід звернути увагу на такі характеристики:
- Ширина полотна та довжина рулону. Розміри мають відповідати призначенню текстилю.
- Щільність матеріалу. Варіант 80-150 г/м2 використовується в ландшафтному дизайні або для облаштування садових доріжок. Для дренажу та фундаменту потрібен матеріал набагато щільніший. Для зміцнення основи можуть також застосовувати фундаментну мембрану.
- Місцеві умови: тип ґрунту, кліматичні умови, кількість та інтенсивність опадів.
- Вигляд полотна. Голкопробивний геотекстиль підходить для дренажу. Його виготовляють без термічної обробки. В'язаний — використовується для запобігання ерозії. Термоскріплений - утворюється при скріпленні волокон і зварюються у місцях перетину. Це найміцніший із усіх варіантів, але є й мінус. Термооброблений геотекстиль воду пропускає лише в одному напрямку - упоперек.
Геополотно з мінімальною щільністю найчастіше використовуються у втіленні ідей ландшафтного дизайну.
Практичні поради щодо використання геополотна
Штучні волокна, закопані в ґрунт, не виділяють токсичні речовини, тому не несуть шкоди для клумби або овочів на грядках. Для ефективного використання матеріалів потрібно враховувати низку особливостей:
- Виберіть полотно відповідного розміру та форми для вашого саду, городу або будівельних робіт. Врахуйте розміри грядок, клумб чи інших посадкових ділянок.
- Уникайте занадто тонких та крихких варіантів.
- Придбайте геополотно із захистом від ультрафіолетового випромінювання (UV-стабілізоване), щоб продовжити його термін служби.
Нетканий геотекстиль у будівництві часто використовується при влаштуванні плоского даху, для зміцнення схилів та укосів. Він має бути міцним і правильно розміщуватися. Він укладається з нахлестом 15-20 см. При цьому самі полотна між собою повинні зварюватися або з'єднуватися за допомогою будівельного степлера.
Як купити геотекстиль в Одесі?
Уже не перший рік інтернет-магазин М2 пропонує товари для будівництва та ремонту за найкращою ціною. Вся продукція якісна, за її допомогою легко виконати будь-який ремонт. Для зручного замовлення передбачені фільтри за характеристиками та виробником. Геотекстиль можна купити як оптом, так і в роздріб.
На геотекстиль ціна у нас доступна. Це можливо завдяки роботі безпосередньо з виробниками. Усі товари є в наявності на складі, передбачена їхня швидка доставка в Одесу. Замовити у нас легко і швидко.
Геотекстиль ціна в Одесі
Геотекстиль | Ціна |
Геотекстиль 150 г/м2 2x100 м (кв. м) | 39.79 грн |
Геотел Геотекстиль 150 г/м2 2x100 м (кв. м) | 39.06 грн |
Геотекстиль 100 г/м2 2x100 м (кв. м) | 26.80 грн |
Геотекстиль 200 г/м2 2x100 м (кв. м) | 47.91 грн |