Гіпсокартонні системи в Одесі
Гіпсокартонні системи являють собою спеціальні конструкції з листів гіпсокартону, а також кріплень та профілів.
Гіпсокартон - будівельний тренд сучасності
Найпопулярніший і універсальніший будівельний матеріал - це гіпсокартон. Кожен лист складається з гіпсового осердя, обклеєного з двох сторін картоном. Залежно від властивостей та призначення розрізняють такі види гіпсокартону:
- Звичайний гіпсокартон - універсальний варіант для внутрішніх робіт. Використовується для стін, стель, а також перегородок у сухих приміщеннях.
- Вологостійкий гіпсокартон не відрізняється від звичайного в техніці монтажу та обробки, але має інші властивості. Завдяки гідрофобним та фунгіцидним просоченням матеріал можна встановлювати у ванних кімнатах та на кухнях.
- Вогнестійкий гіпсокартон застосовується для захисту дерев'яних конструкцій від загоряння при обробці громадських приміщень. Має підвищену опірність до дії полум'я.
Матеріал зручно гнеться, що дозволяє створювати різні форми в інтер'єрі.
Профіль для гіпсокартону як основний вид кріплення ГКЛ
Профіль CW - це сталевий оцинкований профіль з С-подібним перерізом, що використовується для створення вертикальних стійок у каркасних конструкціях гіпсокартонних перегородок та облицювань.
Профіль UW - це напрямний профіль, який використовується при монтажі гіпсокартонних конструкцій. Він виконує роль каркаса, на який кріпляться листи гіпсокартону, і використовується переважно для створення перегородок та облицювання стін.
Профіль UD – це спеціальний металевий профіль, який використовується для створення каркасів при монтажі гіпсокартонних конструкцій. Його основна функція полягає у забезпеченні кріплення та підтримки листів гіпсокартону, а також у створенні рівних та міцних поверхонь для подальшого оздоблення.
Профіль CD – це металевий профіль, який використовується для створення каркасів під час монтажу гіпсокартонних конструкцій. Цей профіль служить основою для кріплення листів гіпсокартону та забезпечує міцність та жорсткість конструкції.
Кріплення для профілю – це спеціальні конструктивні елементи, призначені для надійного з'єднання та фіксації різних будівельних та монтажних профілів.
Можуть також використовувати спеціальний клей для гіпсокартону.
Як вибрати ідеальні розміри та типи гіпсокартонних листів?
При виборі аркушів в першу чергу потрібно звернути увагу на його вигляд та розміри, ці параметри мають забезпечити правильну експлуатацію. Ось деякі рекомендації, які допоможуть вибрати матеріал:
- Габарити листів. Ширина матеріалу - 1200 мм, довжина може становити від 2500 мм до 3000 мм.
- Товщина. Вибір залежить від розташування. Товщина до 9,5 мм підійде для стельових конструкцій, а також виготовлення арок та інших конструкцій. Для вирівнювання стін підійде середній варіант у діапазоні від 95 до 125 мм.
- Місце розміщення. Для стінок потрібно враховувати загальну площу стінки. Для стель потрібні довші листи.
Існують також нестандартні розміри, наприклад, листи довжиною понад 3 м та з товщиною від 6,5 до 12,5 мм.
Як максимально ефективно використовувати гіпсокартон у будівництві?
За допомогою гіпсокартону можна створювати різні конструкції. Важливо правильно встановлювати його. Фахівці рекомендують використовувати ГКЛ товщиною не менше 12,5 мм. Така конструкція буде жорсткою та міцною.
Гіпсокартонна система встановлюється поетапно:
- Спершу потрібно підготувати всі матеріали та інструменти. Потрібен гіпсокартон, профілі та каркас металевий.
- Позначте на стіні місця, де кріпиться каркас.
- Після цього необхідно встановити вертикальні та горизонтальні профілі.
- Спершу зробіть розмітку по підлозі та стелі за допомогою рівня. Потім закріпіть напрямний профіль по лінії на підлозі.
- Щоб забезпечити рівну поверхню, потрібно підрізати перемички.
- Монтаж гіпсокартону на каркас роблять за допомогою спеціальних самонарізних шурупів (саморізів). Листи встановлюються на каркасі та фіксуються саморізами.
- Стики між ними обробляються шпаклівкою або спеціальною стрічкою.Полотно має щільно фіксуватись на стіні.
Готову поверхню можна пофарбувати або використовувати інші матеріали. Знання технології та послідовності робіт під час монтажу гіпсокартону гарантує вдалий результат.
Основні виробники в магазині М2
Сьогодні можна знайти будь-який гіпсокартон. Асортимент досить великий. Варто вибирати перевірених виробників, які добре зарекомендували себе. Особливим попитом користуються такі торгові марки, як Кнауф, Сініат, Рігіпс та інші. Придбати можна в будь-який зручний час.
Як купити гіпсокартонні системи в Одесі?
В одному онлайн-каталозі інтернет-магазину М2 представлений широкий асортимент продукції від найкращих брендів. Для зручності купівлі пропонуємо різні способи оплати: карткою на сайті, за безготівковим розрахунком або готівкою при отриманні товару. Нас вибирають завдяки доступним цінам та широкому асортименту.
Перед тим, як замовити, можна отримати безкоштовну консультацію від наших фахівців. Також ми пропонуємо доставку в Одесу, Київ, Харків та інші міста України.
Гіпсокартонні системи ціна в Одесі
Гіпсокартонні системи | Ціна |
Профіль направляючий UW-75 3 м (0,4 мм) | 97.43 грн |
Профіль стієчний CW-50 3 м (0,45 мм) | 107.65 грн |
Профіль направляючий UW-50 4 м (0,6 мм) | 272.38 грн |
Профіль стієчний CW-75 4 м (0,45 мм) | 181.23 грн |
Профіль направляючий UW-50 4 м (0,4 мм) | 97.64 грн |