Утеплювач у Полтаві
Використання теплоізоляційних матеріалів надається величезного значення останнім часом. Так як утеплювач значно знизить тепловтрати і дозволить заощадити на опаленні. На ринку будматеріалів пропонується широкий вибір утеплювачів для стін та даху, підлоги, садових та городніх конструкцій та багато іншого. Вони відрізняються як за експлуатаційними можливостями, так і за своєю ефективністю.
Основні властивості та де застосовується утеплювач
Перед тим як купити утеплювач, необхідно визначитися, як саме він використовуватиметься – для внутрішніх чи фасадних робіт. Але на які властивості та показники слід звернути увагу:
- теплопровідність – найвагоміша характеристика, яка має бути мінімальною;
- звукоізоляція – скоріше додаткова функція, яка не буде зайвою;
- повітропроникність - можливість утримання та фільтрування повітря в утеплювачі, а значить - втрати тепла через його накопичення;
- горючість;
- водопоглинання – вказує на поведінку при контакті з водою, а отже – на можливість використовувати обраний утеплювач для підлоги чи фасаду;
- щільність – вага на кубічний метр, що визначає навантаження на конструкцію та спосіб монтажу;
- пружність та показники гнучкості – прилягання до поверхні;
- міцність – характеристики поведінки матеріалу при деформації, стисканні, згинанні або розтягуванні.
Які види утеплювача?
Чи можна використовувати утеплювач для стінок і чи не зіпсує його шар штукатурки? Чи підійде утеплювач для даху, якщо він має безліч вигинів та досить складну конструкцію?
Для утеплення фасаду, стін та дахів найчастіше використовують такі матеріали як:
- мінеральна вата – тепло- та шумоізоляція зовні та всередині, а також для вентильованих фасадів, набула популярності завдяки стійкості до деформацій, негорючості, екологічності та біостійкості;
- утеплювач пінополістирол – найчастіше використовується в конструкціях з високим навантаженням, тобто для утеплення фундаменту та підлог, гнучкий матеріал, що не стискується і не підтримує горіння;
- пінопласт для утеплення – часто використовується завдяки вигідній ціні, зручний не тільки як утеплювач, а й ущільнювач, також може виступати як декоративний матеріал, за наявності добавок негорючий та досить твердий.
Для внутрішнього застосування популярний паробар'єр. Адже важливо не лише утеплювач купити, а й захистити його від довкілля.
Основні переваги утеплювача для економії енергії
Теплоізоляційні матеріали допоможуть не лише підтримати комфортний мікроклімат у приміщенні, а й суттєво заощадити.А саме:
- захистити стіни, стелю та покрівлю від вологості та конденсату, тим самим попередивши появу грибка або плісняви;
- зменшити енергоспоживання – увімкнення батарей або опалювальної системи;
- звести до мінімуму викид шкідливих речовин в атмосферу;
- збільшити термін служби будівлі.
Правильно підібраний утеплювач, ціна на який на нашому сайті лише порадує, допоможе суттєво знизити витрати на електрику.
Правила монтажу утеплювача
Перед тим як замовити утеплювач, слід точно зрозуміти, який саме і для яких робіт необхідний. Слід розрахувати кількість та купити матеріал із запасом. Необхідне кріплення також прораховується.
Як підготовчі роботи, так і сам монтаж краще довірити професіоналам. Вони легко підберуть як фасадний матеріал, так і внутрішній бар'єр для будинку або приміщення іншого виду.
Як купити утеплювач у Полтаві?
Придбати теплоізоляційні матеріали у Полтаві з доставкою можна в інтернет-магазині м2. На сайті працює зручне сортування товарів та зручний фільтр, тому знайти необхідний товар не складе труднощів.
Можливо кілька видів оплат, як на самому майданчику під час покупки, так і готівкою або безготівкою при доставці.
Консультація проводиться за телефоном і в Телеграмі, з 9:00 до 18:00 у будні, з 10:00 до 17:00 у суботу.
Чому у нас найнижча ціна на утеплювач?
Ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками без посередників, тому придбати утеплювач Техноніколь або утеплювач Ізовер найвигідніше у нас. Лише сертифікована продукція із перевіреними термінами придатності.