Утеплювач Дніпро
Правильне утеплення забезпечить захист несучої конструкції від впливу вологи, перепадів температур, опадів. Утеплювачі використовуються повсюдно та з розвитком технологій виробництва мають цілком доступні ціни. Залишилося лише правильно вибрати такі матеріали.
Властивості та основна сфера застосування утеплювача
Теплоізоляція за будь-якого температурного режиму не завадить. Матеріали використовуються для утеплення різних поверхонь: балкони, підлоги, фасади.
Утеплювачі відрізняються за механічними властивостями на такі типи:
- Плити з вати, яка скріплюється за допомогою органічного просочення.
- Легкі блоки зі скла або бетону.
- Пластини з пористого твердого матеріалу, який має органічне походження.
- Вата в м'яких волокнах.
- Мати з вати на синтетичній основі.
- Засипки зі спінених речовин.
Ціна утеплювача відрізнятиметься залежно від його характеристик.
Різновиди за складом та технічними характеристиками
Утеплювач класифікують за різними ознаками. Розглянемо найпопулярніші види:
- Піно-полівінілхлоридний утеплювач складається з ППВХ смол, які мають пінисту структуру. Такий матеріал може бути одночасно і м'яким, і твердим.
- Пінополіуретан містить поліефір, воду, діізоціанат та емульгатори. Матеріал не боїться вологи, має добрий рівень поглинання шуму. Наноситься він способом напилення та підійде для стін різної конфігурації.
- Пінополістирол складається з повітря та полістиролу.Чим вище буде щільність, тим більші теплоізоляційні властивості. Завдяки високій вологостійкості пінополістирол використовують як утеплювач для фундаментів та цокольних поверхів.
- Кам'яна або базальтова вата виходить з гірських порід, які плавляться і витягуються волокна. Матеріал міцний, нетоксичний. Між волокнами є повітряні прошарки, тож теплова енергія затримується в утеплювачі.
Кожен утеплювач має свої характерні риси, тому при його виборі важливо враховувати умови експлуатації.
Параметри міцності утеплювача
Ключова характеристика утеплювача – теплопровідність. Чим менше це значення, тим краще проявляються теплоізоляційні властивості. Товщина матеріалу залежить від цього значення.
Важливі параметри міцності - міцність на розтягування, стиснення, вигин. Перш ніж купити утеплювач варто докладно вивчити його технічні характеристики.
Особливості використання утеплювача
Утеплення за допомогою базальтової теплоізоляції підходить для житлових, промислових об'єктів. При його укладанні можна використовувати будматеріал для створення стін з невеликою товщиною та вагою, що зменшить навантаження на фундамент.
Пінополіуретан при напиленні на поверхню твердне і забезпечує її теплоізоляцію. Пінополістирол може використовуватися не тільки для стін, а й для утеплення вимощення, фундаменту та цоколя.
Умови зберігання та транспортування утеплювача
Кожен вид утеплювача має свої особливості зберігання:
- Мінвата не боїться морозу, але здатна вбирати вологу, тому перед зберіганням всі плити або рулони повинні бути герметично упаковані.
- Пінополістирол або пінопласт можна зберігати на вулиці. Такий матеріал не боїться морозу та води. Але важливо закривати утеплювач від прямих променів сонця і накривати брезентом.
При навантаженні та розвантаженні важливо не пошкодити та не забруднити утеплювач, а також оберігати його від атмосферних опадів.
Як купити утеплювач?
Покупка в інтернет-магазині м2 буде зручною завдяки оперативній доставці по Дніпру та області та можливості замовити онлайн. Зручні фільтри дозволяють вибрати необхідні характеристики товарів. Сплатити можна при отриманні товару, карткою або за безготівковим розрахунком. Також передбачені послуги вантажників.
Замовити можна у будь-який зручний час. Контакт-центр працює з 9.00 до 18.00, субота з 9.00 до 14.00.
Чому ціна на утеплювач у нас найнижча?
Перш ніж купити утеплювач, рекомендуємо вивчити характеристики товарів. Інтернет-магазин м2 займається продажем будівельних матеріалів вже не перший рік. Завдяки багаторічній співпраці з виробниками ми пропонуємо хороші ціни на утеплювач та інші будматеріали у Дніпрі.