Теплоізоляція Харків
Теплоефективність – важливий показник якості у сучасному будівництві. Усі стіни сучасних будинків оздоблені спеціальними матеріалами зниження теплопровідності. Такі матеріали – це утеплювач у вигляді плит, рулонів або сипких фракцій.
Властивості та сфера застосування
Основне завдання будь-якого утеплювача – зниження тепловтрат взимку та нагрівання приміщень влітку. Крім того, несучі стіни та перекриття будуть захищені від впливу зовнішніх факторів, а отже прослужать довше. Сьогодні випускається безліч різновидів утеплювачів:
- органічні – з відходів деревовиробництва;
- неорганічні – вати, бетони, спінені матеріали;
- змішаних типів – з мінеральними складовими, наприклад, перлітом.
Утеплювач для стін – це зазвичай плити для внутрішнього і фасадного кріплення, наприклад, пінополістирол. Утеплювач для даху застосовується для ізоляції горища або верхнього перекриття, використовують пінопласт. Для захисту від попадання холоду з підвалу та від ґрунту використовують утеплювач для підлоги, наприклад, керамзит.
Важливість утеплювача для економії коштів
Матеріал дозволяє:
- Винести «точку роси» за межі стін. Природний конденсат з'являтиметься не всередині несучої стіни, а всередині утеплювача. Це захистить несучі конструкції від поступового руйнування та заощадить кошти, оскільки новий утеплювач купити дешевше, ніж робити капітальний ремонт.
- Створити кліматичний комфорт у будинку. Тепло не розсіюватиметься через стіни, результат утеплення буде помітний відразу.
- Добре звукоізолювання приміщення. Можна не витрачати гроші на заміну вікон для захисту від шуму машин та гулу вулиці.
Варто вибирати матеріали від виробників із відмінною репутацією. Ми рекомендуємо насамперед звернути увагу на Техноніколь утеплювач, німецький бренд Knauf та утеплювач Ізовер.
Види матеріалів
Можна виділити такі основні види теплоізоляційних матеріалів:
- Плити зі спіненого бетону, наприклад, газобетон.
- Рулони або плити з вати різних видів. Сюди відноситься базальтова та мінеральна вата.
- Засипки – гранули для утеплення підлоги.
- Листи на основі пластмас. Сюди відноситься пінопласт для утеплення фасадів та більш досконалий вид пінопласту – утеплювач пінополістиролу. У ніші перекриттів можна засипати розсипчасту пінопластову крихту.
Щоб уберегти покрівлю від накопичення конденсату використовують паробар'єр та гідробар'єр. Це плівки із поліпропіленової тканини з мікроотворами. Перша призначена для захисту від випаровувань, які прямують вгору, а друга – для захисту від вологи з вулиці.
Нюанси монтажу
Роботи потрібно проводити в теплу пору року, стіни повинні бути сухими. Спочатку робиться герметизація – закладаються всі можливі щілини, тріщини та інші місця, звідки найімовірніше йде велика кількість тепла.
Зовні утеплювач клеїться на спеціальний клей та закріплюється на дюбелі. Усередині утеплення можна виконувати пінополістиролом з подальшим оштукатурюванням або мінеральною ватою під гіпсокартон.Якщо утеплюється дерев'яний будинок, теплоізоляційні плити потрібно попередньо обробити протигрибковими складами.
Як купити утеплювач у Харкові?
У нашому інтернет-магазині Квадратний метр можна швидко вибрати матеріали для утеплення фасаду, покрівлі та стін скориставшись фільтрами. Продукція відсортується за потрібним виробником, типом, розміром і ціною. Купити утеплювач можна з доставкою в Харкові та області, або замовити товари із самовивозом зі складу. Є оплата готівкою, карткою або перерахуванням на розрахунковий рахунок (з ПДВ).
Кваліфіковані менеджери інтернет-магазину М2 допоможуть з підбором матеріалів для будівництва та оздоблення – телефонуйте або пишіть нам у Telegram та чат. Графік роботи контакт центру: пн-пт 9.00-18.00, суб 10.00-17.00.
Чому на сайті такі низькі ціни?
Ми пропонуємо купити листовий, насипний та рулонний утеплювач, ціна якого встановлена виробником. М2 не співпрацює із посередниками, тому у нас продаються будматеріали без націнок. Вся продукція сертифікована і зберігається в сухих приміщеннях, що провітрюються.