Теплоізоляція у Києві
Основним завданням теплоізоляції є припинення теплового потоку між контактними поверхнями. Правильно підібрані теплоізоляційні матеріали здатні захистити житлові будинки та будинки громадського призначення від тепловтрат. Це дозволить суттєво знизити енергоспоживання та пов'язані з ним витрати.
Основні характеристики утеплювача
При виборі теплоізоляційних матеріалів слід враховувати кілька особливостей, за якими їх можна порівнювати між собою:
- коефіцієнт теплопровідності (λ);
- щільність матеріалу;
- теплоємність утеплювача;
- товщина теплоізоляції.
Один із найважливіших параметрів, що характеризує теплоізоляційний матеріал, – це коефіцієнт теплопровідності. Чим нижчим є його значення, тим краще теплоізоляція утеплювача, а, відповідно, і енергоефективність будівлі або споруди.
Види та сфера застосування утеплювача
Основне завдання матеріалів даного типу – утримувати тепло всередині приміщень у опалювальний сезон та не допускати проникнення холоду зовні. Крім того, добре ізольована будівля менше нагріватиметься в спекотні дні. У будівництві використовуються такі варіанти утеплювачів:
-
Пінополістирол
Під цією назвою ховається не що інше, як спінений полістирол. Він випускається у вигляді цілісних пластин різної товщини, а також у вигляді стрічок, гранул, плит з рифленою або жолобчастою футеровкою.
Пінополістирол – досить легкий матеріал, тому його можна використовувати як утеплювач для стін або стель, не перевантажуючи їх. Його коефіцієнт теплопровідності становить 0,031-0,045 Вт/(м2К), завдяки чому він забезпечує ефективний захист і від холоду, і від спеки. Крім того, спінений полістирол гасить акустичні коливання, що робить його чудовим матеріалом для підлоги, вертикальних перегородок, а також для ізоляції труб та стояків.
-
Пінопласт (полістирол)
Тепло- та звукоізоляційний матеріал, який має низьку щільність (7-50 кг/м3) та пористу структуру. Він складається на 90% повітря, що знаходиться в дрібних закритих гранулах розміром від 1 мм до 10 мм.
Це забезпечує дуже низьку теплопровідність, паропроникність та водопоглинання. Пінопласт використовується для заповнення порожнин у несучих конструкціях, де на нього немає великих механічних навантажень. Наприклад, як утеплювач для підлоги, а також дахів та фасадів будівель.
-
Неопор (графітовий полістирол)
Різновид полістиролу з додаванням дрібних частинок графіту. Їхня домішка покращує теплоізоляцію матеріалу приблизно на 20 % порівняно з традиційним полістиролом (λ = 0,031-0,033 Вт/(м2К)). Неопор доступний у блоках, пластинах та у вигляді фітингів.
Щодо його застосування, то він підійде в тих же місцях, що й пінопласт, хоча частіше використовується для зовнішнього утеплення фасадів.
-
Екструдований полістирол
Твердіша та дешевша альтернатива полістиролу (пінопласту) з аналогічними ізоляційними властивостями (λ = 0,034-0,036 Вт/(м2К)). Випускається у вигляді пластин з гладкою або шорсткою поверхнею. Він стійкий до підвищеної вологості та перевантажень.
Завдяки своїм властивостям його можна застосовувати в місцях, схильних до високих навантажень (наприклад, стіни фундаменту) і вологи (підлоги, покладені на грунт, стелі або стіни підвалів).
-
Мінеральна вата та скловата
Утеплювач мінвата має дуже хороші теплоізоляційні властивості (коефіцієнт теплопровідності λ = 0,030-0,043 Вт/(м2К)) та високу паропроникність. Крім того, він пружний та добре поглинає звуки. Продається у вигляді рулонів, матів, плит або гранул.
Існує два види мінеральних утеплювачів, які відрізняються технологією виробництва та типом волокон:
- Базальтовий – натуральний продукт із вулканічних гірських порід (вапняку, доломіту, габро або базальту), які плавляться за температури понад 1400 °С і розпадаються на тонкі волокна. Потім їх склеюють смолою та надають бажаної форми.
- Скловолоконний утеплювач – ще один різновид мінеральної вати. Його виготовляють з розплавленого при температурі 1000 ° С битого скла та кварцового піску.
Обидва ці матеріали відмінно підходить для утеплення стін, підлог, горищ, а також як утеплювач для труб і камінів (для останніх використовується вата з алюмінієвою фольгою, що покращує їх теплоізоляцію в складних умовах). Фольгований утеплювач може значно знижувати втрати тепла.
Як купити утеплювач оптом чи в роздріб у Києві?
Високоякісні теплоізоляційні матеріали для утеплення будівель усередині та зовні можна придбати в інтернет-магазині «М2». На сайті представлено великий асортимент продукції різного призначення. У нас ви можете купити утеплювач для стелі, підлоги, стін, внутрішніх перегородок, дахів та труб.
Ви можете швидко знайти на сайті будматеріали в Києві завдяки більш швидкому пошуку в каталозі в якому є сортування товарів та зручні фільтри. Отримати консультацію менеджера щодо вибору потрібних матеріалів ви можете у Телеграм або за вказаними номерами телефонів контакт-центру з 9.00-18.00 (у суботу з 9:00-14:00).
Оплата будь-яким зручним для вас способом (банківською карткою на сайті, готівкою при отриманні товару, безготівковий розрахунок за реквізитами виставленого рахунку-фактури). Доставка здійснюється по місту Київ та Київській області.
Утеплювач ціна в Києві
Утеплювач | Ціна |
Пінопласт EPS-70 ГОСТ 0, 5х1 м (100 мм) | 77.29 грн |
Утеплювач скловолоконний 14 кг/м3 Ursa TERRA 39 PN 10(1250x600x50 мм) - 7,5 кв. м/рул | 228.46 грн |
Пінопласт Anserglob EPS-70 0, 5х1 м (100 мм) | 88.08 грн |
Утеплювач базальтовий 120 кг/м3 Novoterm Фасад 4(1000x600x50 мм) - 2.4 кв. м/уп | 501.13 грн |
Пінопласт EPS-40 0, 5х1 м (100 мм) | 102.58 грн |