Грунтовка Дніпро
Важливою умовою якісного ремонту є ґрунтування поверхонь. Ґрунтовка має високі фізико-хімічні властивості та відрізняється за складом та призначенням.
Властивості та основна сфера застосування ґрунтовки
Грунтовка - це спеціальне рідке покриття для поверхонь, що утворює особливу плівку, яка надає поверхні необхідних якостей. Ґрунтовок дуже багато, кожна з них виконує певне завдання. Ключове призначення таких складів - підготовка та зміцнення підстав для подальшої обробки.
Основні види товарів грунтовки по області застосування
Залежно від умов використання розрізняють декілька видів складів:
- Грунтовка для дерева може бути алкідною або акрилатною. Вона здатна глибоко вбиратися в структуру деревини і твердіти вже в ній, скріплюючи волокна і роблячи матеріал міцнішим.
- Грунтовка по металу після нанесення утворює на обробленій поверхні адгезійний шар.
- Грунт-емаль - це будівельне та оздоблювальне покриття, яке поєднує в собі властивості грунтовки та емалі. Воно призначене для підготовки поверхні до подальшого фарбування та забезпечує міцне, довговічне покриття.
- Бетоноконтакт – це спеціальна фарба або ґрунтовка, призначена для покращення зчеплення між різними будівельними поверхнями, такими як бетон, цегла, штукатурка та інші.
- Грунт-фарба - це комбінований будівельний матеріал, що поєднує в собі властивості грунтовки та фарби.
Також грунтовки мають різні властивості і можуть бути антибактеріальні, антикорозійні, безконтактні або глибокого проникнення.
Різновиди за складом та технічними характеристиками
За складом грунтовки поділяються на такі види:
- Акрилові - найуніверсальніший та найзручніший варіант. Таким складом покриваються цегла, штукатурка, ДВП, ДСП, дерево.Вона глибоко проникає та досить швидко сохне. Відсутній сильний запах. Для металевих поверхонь вона не підійде.
- Епоксидні - використовуються для обробки бетонних стін та металевих поверхонь.
- Алкідні - чудовий варіант для дерева. Сохне ґрунт до 15 годин. До матеріалу додаються спеціальні добавки, які захищають від плісняви та грибків.
На ґрунтовку ціна відрізнятиметься і залежить від її характеристик та складу.
Найпопулярніше фасування (упаковки) грунтовки
Грунтовка для стін фасується у спеціальні ємкості. Це може бути пластикова каністра чи відро. Їхній обсяг різний від 1 до 25 літрів.
Особливості нанесення ґрунтовки
Грунтовку потрібно добре розмішати і наносити за допомогою пензлика в один або два шари. Не рекомендується робити більше шарів, тому що виникає ризик сильно «перегрунтувати» основу. Час висихання залежатиме від вологості та температури у приміщенні, а також складу продукту.
Умови зберігання та транспортування ґрунтовки
Грунт зберігається з дотриманням умов герметичності, температурного режиму та провітрювання приміщень. Не можна допускати впливу на склади прямих сонячних променів та вологи.
Як вибрати ґрунтовку?
Перед вибором складу необхідно вивчити всі види ґрунтовок та вивчити їх характеристики. Ключові параметри вибору:
- призначення;
- інгредієнти, що входять до складу;
- умови використання;
- час висихання;
- наявність запаху.
На вулиці поверхні зазнають впливу природних факторів: перепади температур, сонячні промені, вогкість. Саме тому потрібний захист та висока адгезія. У такому випадку варто вибирати ґрунтовку з алкідами.
Переваги та недоліки грунтовки
Купити ґрунт варто завдяки таким перевагам:
- збільшення адгезії основного матеріалу з обробкою;
- зміцнення пористих поверхонь, що змочуються;
- високий ступінь покриття;
- хороша водостійкість та паропроникність.
Вибирати та наносити склади потрібно правильно. Якщо в структурі великий відсоток полімерів, це може вплинути на якість вологопоглинання, тому може погіршитися адгезія з розчинами та клейовими матеріалами.
Де купити якісну ґрунтовку?
У нашому Інтернет-магазині М2 ви можете купити ґрунтовку від найкращих виробників Knauf, Ceresit з оперативною доставкою по Дніпру та Україні. Ми пропонуємо вивчити асортимент у зручному каталозі на сайті.
Терміни придатності товарів є актуальними. Товарні позиції постійно оновлюються, тому все, що є на сайті, буде в наявності.
Чому ціна грунтовки у нас найнижча?
Перевірені виробники, багатий вибір, оперативна доставка та вигідні ціни на будівельні матеріали – ключові переваги співпраці з М2. Вартість грунтовки буде значно нижчою, ніж у конкурентів завдяки відсутності посередників та торгової націнки.
Замовити легко, для цього необхідно оформити замовлення або зателефонувати за контактними телефонами. Ми вибираємо лише найкращі товари та вдосконалюємо якість обслуговування.
Грунтовка ціна в Дніпрі
Грунтовка | Ціна |
Baumit UniPrimer Грунтовка універсальна (25 кг) | 1 536.97 грн |
Полімін АС-4 Грунтовка адгезійна бетон-контакт (15 кг/10 л) | 839.73 грн |
Anserglob EG-62 Грунт-фарба акрилова з кварц. піском адгезійна (14 кг/10 л) | 688.92 грн |
KNAUF Грунтовка адгезійна бетон-контакт (20 кг/13 л) | 1 353.18 грн |
Kreisel 310 Betongrund Грунтовка адгезійна бетон-контакт (15 кг/10 л) | 1 174.08 грн |