Мінеральна вата для утеплення у Дніпрі
Мінеральна вата – один із найпоширеніших видів утеплювального матеріалу. Сьогодні є багато її видів. Вони відрізняються за своїми технічними та експлуатаційними характеристиками.
Властивості та основна сфера застосування мінеральної вати
Мінеральна вата є волокнистим матеріалом, який одержують з гірських порід або металургійних шлаків. Вона використовується для утеплення фасадів багатоповерхових будинків, стін, перекриттів, ізоляції покрівлі, а також тепло та звукоізоляції будівельних споруд.
Мінвата продається в рулонах, плитах та матах. Можна підібрати утеплювач з відповідним розміром та геометрією.
Різновиди за складом та технічними характеристиками
Мінвата за складом буває трьох видів:
- Кам'яна. Її роблять із синтетичних смол, габро та спеціальних компонентів. Товщина волокон 7-12 мкм. Матеріал не боїться води та продається в плитах чи рулонах.
- Шлакова. Одержують із доменних шлаків. Це відходи, що залишаються після отримання чавуну. На таку мінеральну вату ціна буде нижчою, але гігроскопічність вища.
- Базальтова. Не містить сполучних компонентів, її роблять із габро-базальтових волокон. Мінвата не боїться полум'я, добре поглинає шуми і служитиме понад 80 років.
- Скловата. Це недорогий ущільнювач, виготовлення якого використовується вапно, кварцовий пісок, різні присадки. У потужних печах сировина плавиться і видується через ґрати.
Мінвата для утеплення має різну стійкість до динамічних навантажень.Цей показник залежатиме від кількості вертикальних волокон в ній.
Особливості використання мінеральної вати
Щоб надійно зміцнити плити або листи мінвати, використовується спеціальний клей для вати. Від його правильного вибору багато в чому залежатиме надійність монтажу, а також сама здатність мінеральної вати утримувати тепло.
Умови монтажу залежатимуть від місця розміщення та умов експлуатації утеплювача.
Основні переваги мінеральної вати
Мінеральна вата виготовляється з волокон, які здатні без зміни характеристик та загоряння витримати температуру до 1000° C. До інших плюсів належать:
- стійкість до впливу агресивного середовища;
- тривалий термін служби;
- висока міцність на стиск та розрив;
- хороша звукоізоляція;
- простість монтажу;
- доступна ціна.
Базальтовий утеплювач, на відміну від класичного мінераловатного, має низьку гігроскопічність, тому не вбиратиме воду. Для захисту від вологи утеплювач покривають плівкою гідробар'єру та паробар'єру.
Умови зберігання та транспортування мінеральної вати
Мінеральну вату слід зберігати в сухому місці. Протягом усього терміну зберігання матеріал має бути захищений від атмосферних опадів. Пакування укладають на рівний, твердий, сухий настил.
При транспортуванні важливо стежити, щоб утеплювач не пошкодився.
Як купити мінеральну вату?
Будматеріали в інтернет-магазині М2 – великий спеціалізований магазин, в якому можна замовити товари на будь-який смак та гаманець. При виборі мінвати особливу увагу слід звернути на товщину.Вона показує скільки волокон, що припадає на один м³. Для стін достатньо значення товщини до 150. Чим більшим буде цей показник, тим сильніше навантаження утеплювача на основу.
Щоб купити мінеральну вату, вам не потрібно нікуди їхати, достатньо зробити замовлення на нашому сайті або зателефонувати за контактними телефонами в кол-центр або в Телеграм. Передбачено доставку по Дніпру та області. Кожен може вибрати для себе зручний спосіб доставки та оплати.
Чому ціна на наливні підлоги у нас найнижча?
На мінеральну вату ціна буде доступною за рахунок співпраці безпосередньо з виробниками. Ми обираємо лише найкращі товари та вдосконалюємо якість обслуговування.
Професійні консультанти допоможуть підібрати утеплювач, який підійде для вирішення ваших завдань. Зручний інтерфейс сайту дозволяє купити мінеральну вату та інші будматеріали, не виходячи з дому.