Фіброволокно у Харкові
Фіброволокно можна застосовувати для більшості ремонтних та будівельних робіт. Ключові його переваги – універсальність та низька вартість.
Фіброволокно: секрети суперміцності
Фіброволокно використовується в будівництві для посилення та армування бетону, а його спільне застосування з геотекстилем може значно покращити міцність та довговічність дорожніх покриттів. Фіброволокно для стяжки - це склад з базальтової, скляної або поліпропіленової фібри. Волокна мають різні розміри і з'єднуються між собою. Їхня довжина волокон становить від 3 до 18 мм, а діаметр близько 20 мкм. Матеріал відрізняється високою міцністю та стійкістю до хімічної дії, атмосферних впливів, корозії. Використання фіброволокна має низку переваг:
- Поліпшення характеристик стяжки та забезпечення додаткової міцності.
- Запобігання утворенню мікротріщин, які можуть виникнути в процесі схоплювання та усадки бетону.
- Рівномірний розподіл навантаження.
Стяжка буде значно краще чинити опір стирання та зносу. Волокно підвищує зв'язувальні характеристики будь-якого розчину та дозволяє рівномірно виконувати армування майбутньої конструкції. Фіброволокно завдяки своїй здатності збільшувати міцність і довговічність бетону часто використовується спільно з пластифікаторами для поліпшення його робочих характеристик і зниження ризику утворення тріщин.
Підбираємо фібру за типом завдання
Перед тим, як купити фіброволокно, рекомендуємо вивчити всі його види:
- Поліпропіленова. Стійка до температурних коливань, а також агресивних хімічних речовин. Воно допомагає знизити вагу конструкцій та зміцнити її. Застосовується для стяжки підлоги, фундаменту та стін.
- Сталева.Це довговічний і морозостійкий варіант. Використовується у виробництві тротуарної плитки, виготовленні бордюрів, будівництві будинків. Матеріал покращуватиме міцність при згинальних навантаженнях.
- Базальтова. Підвищує ударну міцність та водонепроникність бетону. Не схильна до корозії.
- Скловолоконна. Рекомендується використовувати при створенні декоративних елементів складної форми, оздоблення фасадів.
Різні волокна мають різні розміри та довжину. Вибір повинен бути заснований на потрібній щільності та розподілі волокон у бетонній суміші. При виборі фіброволокна необхідно враховувати габарити волокон (довжина та діаметр), модуль пружності, міцність на розрив, температуру плавлення, кислотостійкість, стійкість до дії сонячних променів, лугостійкість, а також сферу застосування.
Інструкція із застосування
Переконайтеся, що поверхня, на яку буде нанесена стяжка, чиста та суха. Якщо є нерівності або дефекти, їх потрібно виправити. Після цього можна приступати до підготовки самого розчину:
- На 1 м³ суміші стяжки необхідно буде 0,6 до 1,5 кг фіброволокна.
- Потрібно рівномірно розподілити волокна по всій площі для досягнення гарної міцності.
- Приготуйте цементно-піщаний розчин з додаванням волокна.
- Армуюче фіброволокно поміщають у ємність з водою, а коли волокна рівномірно розподіляються, вливають суміш у цементний розчин.
- Нанесіть склад на підготовлену поверхню та рівномірно розподіліть.
При укладанні не буде усадки, тому що волокна не дозволяють утворюватися порожнечам. Вони добре скріплюють усі частинки, що забезпечує повноцінний показник стійкості. Після закладання бетону волокно починає діяти та запобігає деформації конструкції.
Як купити фіброволокно у Харкові?
Інтернет - магазин М2 пропонує гарний сервіс, тому замовити можна швидко та вигідно. Пропонуємо різні способи оплати: карткою на сайті, при отриманні за безготівковим розрахунком.
Доставка по Харкові буде максимально швидкою. Щоби купити фібру для бетону, не потрібно нікуди їхати. Достатньо вибрати потрібний товар та оформити замовлення на сайті. Також наша компанія надає послуги з розвантаження та занесення будівельних матеріалів. Ціна на товари нижча ніж у конкурентів. Це можливо завдяки роботі безпосередньо з виробниками. Ми гарантуємо високу якість товарів та швидке обслуговування.
Фіброволокно ціна в Харкові
Фіброволокно | Ціна |
Фіброволокно армуюче поліпропіленове 12 мм (0,6 кг) | 141.95 грн |
Фіброволокно армуюче поліпропіленове 6 мм (0,9 кг) | 176.32 грн |
Фіброволокно армуюче поліпропіленове 12 мм (0,9 кг) | 186.93 грн |