Гідробар'єр у Харкові
Гідробар'єр — це будівельний матеріал, функція якого полягає у захисті утеплювача, елементів кроквяної системи покрівлі та чорнових оздоблювальних матеріалів від впливу вологи, забруднень та опадів, що проникають із зовнішнього середовища. Також гідробар'єр сприяє виведенню водяної пари, що проникає під покрівлю з теплого приміщення.
Властивості плівки гідробар'єр
Полотна, що складаються з поліетиленових або поліпропіленових видів плівки з'єднані точково і утворюють повітряний прошарок. Гідробар'єр покрівельний може бути армований додатково за допомогою вклеювання між шарами плівки поліпропіленової сітки. І повітряний прошарок, і армуюча сітка забезпечують міцність та стійкість матеріалу до механічних пошкоджень, які можуть виникати в процесі монтажу або під час незначних переміщень конструкції. Гідробар'єр мембрана має мікроперфораційні отвори, виготовлені у формі конуса, основа якого звернена в приміщення, а вершина — назовні. Завдяки такій структурі гідробар'єрний матеріал виводить пару з приміщення та не пропускає всередину вологу із зовнішнього середовища.
Область застосування гідробар'єру
Гідроізоляційна плівка може бути використана тільки для певних видів покрівель:
- схильних дахів;
- покрівель без складних будівель;
- утеплених та холодних покрівель;
- покрівель, зроблених з оздоблювальних матеріалів, що пропускають повітря - шифер, композитна або натуральна черепиця.
Оскільки гідробар'єрна плівка має мікроперфораційні отвори, розташовані з одного боку, цей вид гідробар'єра підходить для захисту від проникнення вологи із зовнішнього середовища і відведення пари з внутрішньої сторони приміщення, тому використовувати такий гідробар'єр для підлоги недоцільно.
Типи гідробар'єрних плівок
На сучасному ринку можна побачити два типи гідробар'єрних плівок:
- пароізоляційна;
- вітрогідроізоляційна.
За допомогою цих матеріалів можна захистити утеплювач, оскільки, наприклад, мінеральна вата при невеликому зволоженні на 5 % втрачає половину своїх теплоізоляційних характеристик. У магазині також широкий асортимент спеціальної плівки вітробар'єр.
Особливості монтажу та вибору гідробар'єру
Плівка гідробар'єр з одного боку має суцільну поверхню, а з іншого — перфоровану, тому при монтажі важливо правильно розташувати матеріал.Більшість виробників наносять на лицьову сторону маркування у вигляді смужки, назви бренду, і саме ця сторона має бути вгорі. Якщо цього немає, то гідробар'єр для даху укладають так, як розкочується рулон - тією стороною, яка звернена всередину. Дуже важливою умовою правильного монтажу є герметичність стиків. Фахівці рекомендують замість використання скотчу шириною до 5 см склеювати гідробар'єрну плівку широкою липкою стрічкою або двосторонній скотч, ширина якого понад 10 см.
Для захисту не утепленої металевої скатної покрівлі підійде гідроізоляційний паробар'єр. Якщо покрівля утеплена, то можна використовувати мікроперфорований армований гідробар'єр, супердифуйонну дихаючу мембрану або антиконденсатну плівку. Тому перед тим, як купити гідробар'єр, потрібно врахувати ці особливості.
Переваги гідробар'єрної плівки
Основною перевагою цього матеріалу є його захист від впливу вологи та можливості пропускати пару зсередини. Крім цього, матеріал відрізняється:
- стійкістю до впливу ультрафіолетових променів;
- відсутністю процесів гниття;
- міцністю.
Також гідробар'єр - це синтетичний матеріал, тому в ньому не заводяться і не розмножуються небезпечні для здоров'я людей комахи, і матеріал не приваблює гризунів. Крім плівок та мембран від вологи в магазині також великий асортимент гідроізоляційних сумішей.
Як купити гідробар'єр у Харкові
У нашому інтернет-магазині м2 ви можете замовити та купити гідробар'єр та інші якісні товари для будівництва та ремонту. Ціна гідробар'єру вас приємно здивує, а висока якість забезпечить очікуваний результат. Ми безпосередньо співпрацюємо з надійними та перевіреними виробниками, продукція яких чудово зарекомендувала себе на будівельному ринку. Наші покупці можуть сплатити покупку карткою на сайті або скористатися безготівковим розрахунком з ПДВ. Якщо потрібно отримати професійну консультацію щодо вибору найбільш оптимального варіанту матеріалу для виконання тих чи інших будівельних завдань — наші менеджери готові допомогти кожному покупцю і для цього потрібно скористатися Телеграмом або телефоном контакт-центру.