Вітробар'єр у Харкові
Вентильовані фасади вимагають додаткового захисту від протягів. Щоб теплоізоляційний матеріал прослужив довго і працював ефективно, потрібно використовувати вітробар'єр, ціна якого невисока, а користь від нього величезна.
Властивості та сфера застосування вітробар'єра
Утеплення фасаду мінеральною ватою – поширений і дуже ефективний спосіб теплоізоляції. З іншого боку, мінвата набагато «вибагливіша» ніж, наприклад, пінопласт. Вона втрачає свої властивості при постійному намоканні, а найтонші волокна можуть вивітрюватися від сильних протягів. Тому при зовнішній теплоізоляції мінераловатним утеплювачем обов'язково потрібно використовувати вітробар'єр для фасаду.
Вітробар'єр – це плівка або мембрана з ущільненою структурою, схожа за властивостями на гідроізоляційні покрівельні мембрани. Вона захистить не лише від вітру, а й від задування опадів усередину матеріалу. Є нетканим матеріалом з полімерів і застосовується для:
- утеплення під дахом – вітробар'єр для покрівлі;
- облицювальних панелей для зовнішніх стін;
- запобігання цвілі на стінах.
Вітрозахист для стін та стель не пропускає вологу, міцний на розрив, не схильний до гниття. Випускається в рулонах шириною 1-2 м і може бути різною за щільністю. Крім плівок і мембран, що покращують теплоізоляцію в магазині, також широкий асортимент сумішей для утеплення.
Переваги вітробар'єра
Паропроникність
|
Пара зсередини будівлі вільно виходить назовні.Це запобігає нагромадженню вологи всередині стін
|
Довговічність
|
Мембрана сильно збільшує термін експлуатації утеплювача
|
Захист від видування мінвати
|
Купити вітробар'єр потрібно для захисту від видування волокон, а значить і зменшення товщини утеплювача
|
Міцність
|
Матеріал стійкий до сильних поривів вітру
|
Легкість у монтажі
|
Плівка та мембрана кріпляться до обрешітки будівельним скотчем
|
Види вітробар'єра
Матеріал може бути різним за кількістю шарів:
- 1 шар – забезпечує базовий захист від вітру та вологи;
- 2 шари – міцніший на розрив, довговічний матеріал;
- 3 шари – найпростіший у монтажі, використовується на підвітряній стороні фасаду.
Більш щільні багатошарові варіанти використовуються на вітряному боці будинку, при рідкісній обрешітці фасаду.
Залежно від типу матеріалу виділяють такі два види вітробар'єрів:
- Плівка вітробар'єра. Щільна, з високою міцністю на розрив та розтяг. Не пропускає вологу і має мікроперфоровану поверхню, щоб швидко вивітрювати конденсат. Плівка ефективно захищає утеплювач від холодного вітру та вологи.
- Мембрана вітробар'єр. Найсучасніший матеріал зі здатністю пропускати пару, а також не пропускати всередину найменші краплі вологи. Забезпечує надійний захист від зовнішніх впливів та прослужить дуже довго.
Особливості монтажу вітробар'єра
Перед початком робіт потрібно правильно визначити лицьову (глянсову) та внутрішню (матову) сторони матеріалу. Лицьова має розташовуватися назовні будинку. Вітроізоляційна плівка або мембрана кріпиться на дерев'яні лати навколо фасаду, починати монтаж потрібно знизу вгору, йти вертикально. Полотна стикуються з нахлестом мінімум 10 см, стик проклеюється спеціальною клейкою стрічкою. До решетування матеріал кріпиться будівельним степлером. Також у магазині широкий асортимент паробар'єру та гідробар'єру.
Як купити вітробар'єр у Харкові?
Щоб підібрати мембрани та плівки для утеплювача в інтернет-магазині М2, можна використовувати фільтри з підбором потрібних характеристик. Вони відсортують видачу за вибраними параметрами та допоможуть швидко замовити потрібний варіант. У нас є готівкова та безготівкова форми оплати, у тому числі з ПДВ. Працює доставка на адресу у Харкові чи Харківській області, є самовивіз зі складу. Наші менеджери допоможуть вітробар'єр купити вигідно і чітко під ваші вимоги, а також дадуть відповідь на всі питання. Ми онлайн: Пн-Пт 9.00-18.00, Сб. 10.00-17.00.
Чому ціна у нас найнижча?
На сайті можна купити будматеріали дешевше, ніж у конкурентів, оскільки ми реалізуємо продукцію тільки безпосередньо від виробників Masterplast, Juta, Техноніколь та ін. На всі товари вигідна ціна і є сертифікати відповідності нормам.