Електрод зварювальний Харків
Електрод є стрижнем, зробленим з електропровідних матеріалів. Його основне завдання – передати струм на матеріал. Вироби відрізняються за типом покриття, матеріалами та іншими характеристиками.
Вибір зварювальних електродів - ключ до успіху
Електроди для зварювання дозволяють отримати якісні зварні шви. При контакті електрода із заготівлею з'являється електрична дуга. При зварюванні вона плавиться та створюється досить міцний шов.
Залежно від покриття розрізняють рутилові, кислотні або ільменітові види електродів. Рутилові легко запалюються, дають стабільну дугу та добре формують шлаковий шов. Кислотні електроди забезпечують глибше проплавлення металу. Ільменітові допоможуть зробити міцний та пластичний шов. Покриття електрода згоряє під час горіння дуги, утворюючи газовий шлак і захисну плівку, що запобігає окисленню шва металу.
Для того, щоб вибрати, потрібно враховувати такі параметри:
- Товщина металу, який зварюватиметься. Чим він товстіший, тим більше діаметр повинен бути у електрода. Для металу товщиною до 3 мм підійдуть варіанти з діаметром 2 мм.
- Сила струму самого інвертора. При зварюванні у вертикальному положенні вона повинна бути не такою високою, як у горизонтальному.
- Тип металу. Найчастіше використовується: алюміній, чавун, сталь або нержавіюча сталь. Матеріал сердечника повинен відповідати за хімічним складом певного типу металу, що підлягає зварюванню.
- Вигляд апарату.Інвертори – універсальний та найпопулярніший варіант для домашніх робіт. Напівавтомат – для цього обладнання під час роботи електрод подають безпосередньо до місця зварювальної ванни. Апарат для TIG-зварювання потребує більш тонкого зварювання. Для нього потрібно вибирати тугоплавкі електроди, а також з вольфрамовим типом покриття.
Кращі електроди для зварювання мають спеціальне покриття, яке при нагріванні створює газову оболонку, що захищає зварювальний шов від окиснення та впливу зовнішнього середовища.
Електроди для постійного струму позначаються в маркуванні буквою "Д". Також можна купити електрод, який використовується для змінного струму або універсальний варіант.
Поради щодо правильного застосування електродів
Передусім для проведення зварювальних робіт потрібно підготувати місце, прибрати горючі матеріали. Поверхня, на якій лежатиме метал, має бути абсолютно рівною. Після цього налаштовується апарат. Значення струму коригується залежно від діаметра електрода, а також товщини металу.
Пачка електродів ціна якої відрізняється у різних виробників, використовується по-різному. Деякі види можуть вимагати певного нахилу або швидкості руху, щоб запобігти виникненню дефектів. Зварювання з електродами відрізнятиметься також для різних типів металу:
- По нержавійці потрібно витримувати мінімальну довжину дуги для запобігання наповненню розплаву газоподібним азотом.
- Для міді та сплавів з неї застосовують прожарені розхідники. При цьому розплав ведуть по зачищеним до блиску кромкам. Алюмінієві матеріали нагріваються до 2000 градусів через оксидну плівку. Через окислення може вийти неоднорідний шов, тому застосовують спеціальні розхідники.
Щоб забезпечити хорошу якість зварного з'єднання, а також міцну фіксацію заготовок, необхідні лещата, затискачі, струбцини. З допомогою зварювання можна збирати конструкції з арматури, кутників металевих а також труби профільної.
Як купити електроди для зварювання у Харкові?
Для того, щоб купити зварювальні електроди, достатньо зайти на наш сайт. Для кожного з них є характеристики, опис та детальне фото, що спрощує вибір. На електроди ціна повністю себе виправдає. Досвідчені менеджери з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання.
Інтернет - магазин М2 пропонує замовити товари онлайн. Ми ретельно підбираємо асортимент продукції та співпрацюємо з перевіреними виробниками. Також ми пропонуємо швидку доставку по Харкову. Передбачено різні способи оплати за придбання. Багато наших клієнтів вже оцінили якісний сервіс та багатий вибір товарів.
Зварювальні електроди ціна в Харкові
Зварювальні електроди | Ціна |
PlasmaTec Monolith Електроди РЦ 3 мм (1 кг) | 174.07 грн |
PlasmaTec Monolith Електроди РЦ 3 мм (2,5 кг) | 413.23 грн |
PlasmaTec Monolith Електроди РЦ 4 мм (1 кг) | 158.90 грн |
Патон Elite Електроди АНО-21 3 мм (5 кг) | 482.78 грн |
Патон Elite Електроди АНО-36 4 мм (5 кг) | 691.12 грн |