Цемент Київ
Без цементу не можна збудувати жодну споруду. Він є подрібненим порошком з модифікуючими добавками і наповнювачами. Ціна цементу, склад і призначення відрізняються, тому варто розібратися в його класифікації.
Властивості та основна сфера застосування цементу
У сухому вигляді цемент – це однорідна сипуча маса сірого кольору, яку одержують із клінкеру (спеціальної глини). Після розведення водою виходить в'язкий склад, який без проблем наноситься на різні поверхні.
Різновиди за складом та технічними характеристиками
Є 3 способи виробництва цементу. Сухий – це коли готові порошки поєднуються під впливом повітря в закритих боксах. Мокрий метод передбачає додавання води до подрібнених компонентів. Також є комбінований варіант. Склад класифікують на такі види:
- Портланд - є тонкодисперсним порошком. Він має сірий колір із зеленим відтінком. Такий матеріал використовується в індивідуальному та промисловому будівництві. Завдяки пластифікуючим добавкам регулюється час схоплювання складу. Якщо комбінувати цемент, пісок та щебінь, вийде бетонна суміш.
- Глиноземистий – містить глиноземистий шлак та гіпс. Відрізняється марочною міцністю та швидко схоплюється. Підійде для використання за умов високої вологості.
- Сульфатостійкий - відрізняється високою стійкістю до хімічно активних середовищ. Такий склад використовується для підводних та підземних конструкцій.
- Шлакопортландцемент із гранулами шлаку застосовується в основному у великомасштабному будівництві.
З піску з цементом роблять сухі будівельні суміші або вже готові цементно-піщані розчини.
Найпопулярніші маркування цементу
На марку цементу вказує маркування. Чим вона вища, тим кращий матеріал і дорожчий. Марка є умовною величиною, яка показує міцність при стисканні. Наприклад, склад М400 здатний витримати міцність на стиск 400 кг/см³. Крім цифр у маркуванні вказується вид цементу:
- СС – сульфатостійкий.
- ШПЦ – шлакопортландцемент.
- БЦ – білий.
- ПЛ – пластифікований.
Спеціальні добавки вводяться для покращення стійкості до корозії, водонепроникності та морозостійкості. Купити цемент підходящої марки та виду вигідно в інтернет – магазині м2.
Особливості використання цементу
Вартість цементу відрізняється і умови застосування також. Марку М200 часто застосовують для стяжок підлоги, та для широкого асортименту наливної підлоги, та інші самовирівнюючі суміші. Марку М400 можна використовувати для роботи у спекотний час, у робочих приміщеннях, для бетонування масивних конструкцій, різних видів будівництва. Марка М500 підійде для бетонування в холодну пору року, створення монолітних конструкцій, дорожнього будівництва.
Спеціальні типи цементу
До спеціальних видів відноситься глиноземистий цемент, який здатний протистояти високим температурам і відрізняється швидким набором міцності. Також є склад, що розширюється, він не дає усадку, швидко схоплюється і збільшується в обсязі.Використовується такий матеріал для ущільнення швів, закладення стиків, монтажу болтів. Для розчинів і бетонів застосовується безусадковий варіант.
Як купити цемент?
Інтернет – магазин м2 вибирають багато будівельних компаній, оптові та роздрібні покупці. Стати нашим клієнтом легко, для цього необхідно оформити замовлення або зателефонувати за контактними телефонами. Зручні фільтри та сортування товарів на сайті дозволяють замовити будматеріали у два кліки.
Ми забезпечимо оперативну доставку Києвом та іншими містами України. Передбачено широкий вибір способу оплати (при отриманні, карткою або безготівковим розрахунком). Наші консультанти дадуть відповіді на всі запитання в Телеграмі або телефоном.
Чому ціна на цемент у нас найнижча?
При виборі відповідної марки цементу необхідно враховувати умови використання будматеріалів, а також особливості робіт, що виконуються. На мішку завжди вказується маркування, дата виготовлення, параметри та інша цінна інформація. Також важливо перевіряти термін придатності та склад.
На сайті магазина будматеріалів у Києві представлений великий асортимент товарів для ремонту та будівництва. Продукцію сертифіковано, будматеріали мають актуальні терміни придатності. На мішок цементу ціна доступна. Купити у Києві можна оптом чи в роздріб. Якщо залишилися питання, наші консультанти допоможуть із вибором.
Цемент ціна в Києві
Цемент | Ціна |
Цемент ПЦ І-500Р-Н Dyckerhoff (Вільшанка) (25 кг) | 193.05 грн |
Полімін ТоргБуд Цемент ПЦ-ІІ А-Ш 500 (25 кг) | 130.26 грн |
Цемент ПЦ ІІ/А-Ш-500р-н Івано-Франківськ (25 кг) | 141.14 грн |
Цемент ПЦ ІІ/Б-К(Ш-В-П)-400Р-Н Івано-Франківськ (25 кг) | 126.66 грн |
Цемент ПЦ II A-Ш-500 Р-Н Балаклія (25 кг) | 131.90 грн |