Стельовий гіпсокартон Київ
Підвісні стелі стають практично стандартом у новому будівництві. І хоча така конструкція зменшує висоту приміщення на кілька сантиметрів, вона дозволяє ефективно приховати нерівності основи та електричні інсталяції.
Стельові гіпсокартонні листи є найбільш популярним рішенням, що використовується в підвісних системах. Це пов'язано з універсальністю використання, простотою монтажу, а також властивостями самої дошки.
Характеристики та переваги стельового гіпсокартону
Одна з найважливіших властивостей даного матеріалу - його негорючість, що є наслідком наявності води у структурі гіпсу. Це створює в приміщенні специфічний мікроклімат, корисний для здоров'я, тому, що стельовий гіпсокартон виділяє вологу при дуже сухому повітрі. Плити ГКЛ мають низку істотних переваг:
- екологічність – не містять шкідливих хімічних речовин;
- вогнестійкість – що важливо в аспекті пожежної безпеки;
- пластичність – їм можна надати різної форми;
- теплоізоляційні та звукоізоляційні властивості;
- можливість встановлення точкових ламп та світлодіодних стрічок;
- легкість складання (кріпляться на клей для ГКЛ або на раму з профілів).
Що стосується нестачі використання гіпсокартону на стелі, то це схильність до впливу води і механічних пошкоджень. Тому гіпсокартонні листи рекомендуються для приміщень з максимальною вологістю 85% і в місцях, в яких вони не будуть піддаватися подряпинам.
Різновиди за складом та технічними характеристиками
Виходячи з умов приміщення, де будуть встановлені плити, та кінцевого ефекту, ви можете вибрати один з декількох видів гіпсокартону. Серцевина дощок зроблена з гіпсу і зовні покрита картоном. Розрізняють такі ГК листи для стельових конструкцій:
- Стандартні – плити загального призначення для використання у приміщеннях з відносною вологістю до 70%. Товщина панелей 9,5 мм. Типові розміри стельового гіпсокартону: 2400х1200, 2500х1200, 2600х1200, 3000х1200.
- Вологостійкі - дошки, у яких серцевина просочена препаратом, що підвищує поверхневе натяг води при контакті з гіпсом. Крім того, картон просякнутий протигрибковими засобами. Незважаючи на це, панелі з такими характеристиками не можна використовувати в приміщеннях, де волога вища за 85%.
- Вогнетривкий гіпсокартон – плити з додаванням скловолокна та спеціального вогнезахисного просочення, які підвищують їхню пожежобезпеку. Товщина гіпсокартонної пластини 12,5 мм.
- Вологостійкий гіпсокартон з вогнетривкими властивостями – ідеально підходять для приміщень, де рекомендується підвищити стійкість до вогню та вологи.Застосовуються не тільки для підвісних стель, але й для зведення перегородок, корпусів монтажних стояків.
- Акустичні панелі з підвищеною звукоізоляцією в порівнянні зі звичайним гіпсокартоном. Завдяки своїм властивостям цей тип ГК рекомендується у місцях, де ізоляція шуму та акустичний комфорт мають ключове значення. Наприклад, в офісах, готельних номерах чи між житловими приміщеннями. Їх використання дозволяє встановити стелю із параметром звукоізоляції на рівні 75 дБ. Для порівняння, типовий ГКЛ стельовий завтовшки 12,5 мм характеризується звукоізоляцією близько 50 дБ.
Особливості монтажу стельових гіпсокартонних панелей
Монтаж стелі з гіпсокартону не дуже складний - його можна зробити самостійно. Є два способи кріплення плит до стелі:
1. Монтаж гіпсокартонних листів із застосуванням гіпсового клею.
Перед початком приклеювання потрібно очистити поверхню від пилу та загрунтувати стелю. Така підготовка основи необхідна для того, щоб клей мав хорошу адгезію та не відставав після висихання.
Клейовий розчин слід використовувати протягом години, інакше він почне втрачати свої властивості. Приклеєні плити слід вирівняти. Можливі виправлення можуть бути зроблені протягом 25 хвилин після приклеювання. Після цього клей починає схоплюватися, і спроба змінити кут положення пластини може призвести до відшарування клею.
2. Монтування на каркас (решітку із металевих профілів).
Для виготовлення підвісного каркаса використовують профілі CD та UD. Основний CD-профіль кріпиться до стелі на анкерних підвісах. Для кріплення гіпсокартонних плит до сталевих профілів потрібні шурупи з дрібним кроком різьблення. Їхня оптимальна довжина становить 25 мм.
Монтаж гіпсокартону на стелю рекомендується проводити при температурі не нижче 10 градусів Цельсія. Важливо під час всіх робіт уникати різких перепадів температури.
Як купити стельовий гіпсокартон оптом та в роздріб в Києві?
Замовити якісний гіпсокартон для стелі можна в інтернет-магазині М2. Вся продукція сертифікована та має актуальні терміни придатності, Також на будматеріали ціни одні з найнижчих по області. У каталозі є сортування товарів та зручні фільтри для ГКЛ.
Отримати консультацію щодо вибору матеріалів ви можете у Телеграм або телефоном контакт-центру з 9.00-18.00 (субота з 9:00-14:00).
Ми надаємо кілька варіантів оплати (банківською карткою на сайті, готівкою при отриманні або безготівковим розрахунком з ПДВ).
На весь гіпсокартон стельова ціна у нас найнижча, оскільки в магазині будматеріалів «Квадратний метр» безпосередньо співпрацює з виробниками, такими як KNAUF, Siniat, Bauqips. Доставка товару виконується по Києву та Київській області.
Стельовий гіпсокартон ціна в Києві
Стельовий гіпсокартон | Ціна |
KNAUF Гіпсокартон стельовий 9, 5x1200x2500 мм | 284.44 грн |
KNAUF Гіпсокартон стельовий 9,5x1200x2000 мм | 236.81 грн |
Siniat PLATO Гіпсокартон стельовий 9, 5x1200x2000 мм | 655.83 грн |
KNAUF Гіпсокартон стельовий вологостійкий 9, 5x1200x2500 мм | 326.55 грн |
KNAUF Гіпсокартон стельовий вологостійкий 9, 5x1200x2000 мм | 263.15 грн |