Шифер у Києві
Шифер – це будівельний матеріал, виготовлений у вигляді плоских або хвилястих плит. Як правило, під шифером мають на увазі цемент, армований таким волокнистим матеріалом як базальтове волокно, азбест, целюлоза або інші. Завдяки сучасним передовим технологіям асортимент шиферу для покрівлі дуже широкий і багато зразків вигідно відрізняються від традиційного матеріалу з азбестоцементу своїми переважаючими технічними характеристиками. Але й класичний азбестоцементний шифер теж став безпечнішим і міцнішим.
Види шиферу
На будівельному ринку можна побачити велику різноманітність цього будівельного матеріалу. Залежно від складу шиферу буває:
- сланцевий;
- азбестоцементний хвильовий;
- бітумний;
- гумовий;
- металевий профнастил;
- фіброцементний;
- пластиковий;
- полімерпіщаний;
- полімеркарбонатний;
- керамопластовий.
Сланцевий шифер виготовляють із природного каменю. Він відрізняється оригінальним виглядом, має низьку теплопровідність, стійкий до дії ультрафіолету та високих температур. Також цей матеріал має гарну звукоізоляцію та тривалий термін служби.
Асбестоцементний хвильовий шифер роблять із суміші цементу та армуючих азбестових волокон. Він добре зберігає тепло, стійкий до низьких температур, вогнетривкий, має гарну шумоізоляцію.
Битумний шифер (ондулін) зроблений на основі целюлози, скловолокна та бітуму, який виступає як сполучний матеріал.Він відрізняється водонепроникністю, міцністю, легкою вагою та тривалим терміном служби – до 50 років. Також цей матеріал має відмінні звукоізоляційні властивості, але недостатньо стійкий до низьких та високих температур.
Гумовий шифер зроблений із суміші скловолокна та каучуку. Він легкий, міцний, легко укладати. Має низьку електропровідність. До недоліків матеріалу відносять нестійкість до впливу низьких та високих температур.
Металевий профнастил відрізняється легкістю, міцністю. Цей лист шиферу, ціна якого невисока, не боїться перепадів температур, ультрафіолету та при правильному догляді прослужить до 50 років. Шифер із металу підходить тільки для укладання на прямолінійних поверхнях покрівель.
Фіброцементний лист шиферу складається з цементної основи, що армує фібри з волокна ПВВ, води, вапняку та наповнювача целюлози. Це надійний матеріал, який відрізнятиметься тривалим терміном експлуатації, стійкий до дії грибків та інших біологічних організмів. Фіброцементний шифер вогнетривкий, екологічний та стійкий до агресивної дії зовнішнього середовища.
Пластиковий шифер складається із суміші полімерів. Цей вид шиферу стійкий до механічних пошкоджень, великих навантажень, витримує критичні температури. До його недоліків відносять складний монтаж та ерозія при тривалому впливі сонячних променів. З пластикового шиферу роблять покрівлі для павільйонів, басейнів, теплиць, навісів для транспорту та людей. Він міцний, легкий, світлопроникний, вологостійкий та стійкий до займання.
Полімерпіщаний шифер відрізняється легкістю, міцністю та екологічністю. Полімеркарбонатний шифер легкий, прозорий, не вимагає обробки та складних кріплень. Шифер з керамопласту складається з білої глини, полімерного порошку, діоксиду титану, барвників та стабілізатора. Матеріал відрізняється гнучкістю, різноманіттям кольорів, вогнетривкістю та високими показниками міцності. Шиферний лист легко різати ручним електроінструментом.
У зв'язку з величезним розмаїттям матеріалів і виробників вартість шиферу може сильно відрізнятися. У магазині також широкий вибір євроруберойду та великий асортимент руберойду.
Стандартний розмір шиферу
- шифер 8-хвильовий 1750х1130 мм;
- шифер 7-хвильовий 1750х980 мм;
- шифер 6-хвильовий 1750х1125 мм;
Умови транспортування шиферу
Для транспортування шиферу краще використовувати ґратчасті ящики або піддони. Цей матеріал не можна кидати. Швидкість транспорту має перевищувати 80 км/год, неприпустимі різкі гальмування. Обов'язково потрібно використовувати вантажозахоплення, а також встановлювати троси для фіксування листів. Щоб доставка будматеріалів пройшла без проблем, особливо з тендітними матеріалами, ми рекомендуємо звернутися до професіоналів.
Де шифер купити?
У нашому інтернет-магазині М2 у Києві ви можете купити шифер, ціна якого залежатиме від його різновиду. Завдяки прямим доставкам з оптових баз ми отримуємо високоякісний будівельний матеріал за оптимальними розцінками.
Шифер ціна в Києві
Шифер | Ціна |
Шифер 8-хвильовий 1,13x1, 75 м (Івано-Франківськ) | 403.78 грн |
Шифер 8-хвильовий безазбестовий 1,13x1, 75 м | 420.81 грн |
Шифер 8-хвильовий 1,13x0, 875 м (Івано-Франківськ) | 202.46 грн |
Шифер 8-хвильовий 1,13x1,75x5,8 мм (Білорусь) | 413.20 грн |
Шифер 8-хвильовий 1,13x1, 75 м | 396.89 грн |