Фіброцементна плита у Києві
Фіброцементні панелі використовуються як для внутрішніх, так і зовнішніх оздоблювальних робіт. Їх виробляють із суміші портландцементу, наповнювачів та мінеральних волокон (скляних або целюлозних), які виконують функцію армування. Вироби зі скловолокном трохи легші, ніж з целюлозними волокнами.
Популярність матеріалу пояснюється тим, що він не містить азбесту чи інших шкідливих для здоров'я компонентів. Застосування плит з фіброцементу в ролі фасадного облицювання доцільне як для нових будівель, так і для тих, що проходять термомодернізацію.
Які переваги мають фіброцементні панелі?
Облицювальні фіброцементні плити цінуються за чудові технічні характеристики та експлуатаційні параметри.Вони мають численні переваги використання:
- прості в обробці та складання (легко ріжуться до потрібних розмірів);
- відрізняються високою твердістю, міцністю, довговічністю;
- стійкі до вигину, деформації, механічних пошкоджень;
- стійкі до екстремальних погодних умов та біокорозії;
- мають водонепроникність і негорючість (клас А1);
- не набухають, не розшаровуються і не руйнуються;
- несприйнятливі до агресивних хімічних речовин;
- є хорошим утеплювачем і звукоізолятором;
- роблять зовнішній вигляд будинку або будівлі більш естетичним;
- можуть бути оброблені декоративною штукатуркою, фарбою, шпалерами, сайдингом, плиткою, натуральним або штучним каменем.
Волокнисто-цементні панелі можна підібрати різного розміру та товщини, щоб створити функціональну поверхню фасаду. Найбільш популярними є вироби розміром 1200х2400 мм. Товщина плит буває різною – від 6 до 12 мм. Їх установка можлива у будь-яку пору року, оскільки для її проведення не потрібні жодні мокрі роботи.
Поради з монтажу
Тонкі плити можна розрізати ножем до потрібних розмірів і відламати або вкоротити звичайною ручною пилкою по дереву. Для більш товстих виробів знадобиться електрична пилка або кутова шліфувальна машина.
Фіброцементна плита встановлюється так само, як і звичайна гіпсокартонна, тому її монтаж не становить жодних труднощів. До каркасної конструкції з дерев'яних брусів або металевих профілів плиту кріплять самонарізними гвинтами з нержавіючої сталі. Попереднє свердління отворів не потрібне.
Матеріал можна приклеїти безпосередньо до стіни. В цьому випадку плити кріпляться до поверхні основи за допомогою спеціального клею. Якщо вони мають прямі кромки, що зрізають, то зазори між ними слід заповнити полімерним герметиком. Стики плит з профільованими кромками армуються скловолоконною сіткою та шпаклюються. Якщо облицювання з цементно-волокнистих панелей має бути пофарбоване або обклеєне шпалерами, головки гвинтів необхідно також покрити шпаклівкою.
Як купити фіброцементну плиту у Києві?
Плити з фіброцементу для фасадів та перегородок можна придбати в інтернет-магазині «Квадратний метр». Заявку на покупку ви можете оформити через «Кошик» онлайн або зателефонувавши по одному з телефонів.
Скористайтеся зручними фільтрами, розміщеними на сторінці з асортиментом товарів, щоб швидше знайти потрібний продукт. Проконсультуватися щодо вибору будматеріалів можна у менеджера. Консультації надаються в контакт-центрі, на каналі Telegram або в чаті сайту (Пн-Пт. з 09.00-18.00, Сб. з 10.00-17.00).
На товарні позиції категорії Фіброцементні панелі ціна у магазині «М2» найвигідніша, оскільки ми укладаємо договори з виробниками безпосередньо. Оплата будь-яким із запропонованих варіантів:
- банківською карткою (під час оформлення на сайті замовлення);
- безготівковим переказом коштів на наш розрахунковий рахунок у банку;
- готівкою (при отриманні продукції).
Здійснюється доставка до м. Києва та області. У нас є свій парк автомобільного транспорту і добре налагоджена логістика ланцюга поставки. Весь замовлений товар вам доставлять прямо додому або на будмайданчик у визначений термін.
Фіброцементна плита ціна в Києві
Фіброцементна плита | Ціна |
Siniat Cementex Плита волокнисто-цементна 8x1200x2400 мм | 1 449.94 грн |
Siniat Cementex Плита волокнисто-цементна 10x1200x2400 мм | 2 048.30 грн |