Ламінат у Києві
Елегантна та красива підлога – це незамінний елемент інтер'єру. Добре підібраний та ретельно оформлений, він може надати приміщенню характеру та створити неповторну атмосферу.
Справжнім хітом останніх років є ламінат, який охоче обирають покупці завдяки простоті укладання та догляду. Ламіновані дошки виготовляються з різним ступенем блиску або матовими відтінками. Вони ідеально підходять для обробки підлог у будинках, квартирах та офісах.
Основні властивості та переваги ламінату
Найважливішими властивостями та одночасно перевагами ламінованих панелей є:
- довговічність та низька ціна на ламінат;
- стійкість до стирання, навантажень, подряпин та потертостей;
- вологостійкість;
- стійкість до жиру та хімічних речовин;
- удароміцність;
- вогнестійкість (не сприяють поширенню вогню);
- стійкість до високих та низьких температур;
- антистатичність (не електризуються);
- легкість обслуговування (чищення та миття);
- простість складання та монтажу, які не потребують особливих навичок;
- можливість імітувати будь-який тип підлоги - від традиційних порід дерева (дуб, сосна, граб) до екзотичних дерев, а також керамічну плитку, камінь і навіть шкіру.
Незважаючи на всі переваги, ламінат має й недоліки. Підлога з нього не підлягає відновленню. Їх не можна шліфувати чи покривати лаком. Пошкоджені елементи можна замінити лише новими.
Він не забезпечує ідеальної звукоізоляції – при ходьбі по ньому у взутті виникає шум.При тривалому контакті з водою, наприклад, у разі затоплення, плити набухають, що впливає на термін їхньої служби.
Найпопулярніші розміри та класи ламінату
Стандартні розміри ламінатних дощок для підлоги залежать від трьох показників, які мають широкий діапазон:
- довжина: 126-138 см;
- ширина: 9-19,5 см;
- товщина: 0,6-1,2 см.
У продажу також зустрічаються дошки ламінату довжиною 184,5 см, але з ними досить складно працювати, оскільки дуже довгі панелі не завжди вдається рівно.
Для класифікації панелей, що ламінують, використовується європейський стандарт EN 13329. Відповідно до цього стандарту розрізняють такі класи зносостійкості матеріалу:
- Клас 31 – призначений для домашнього використання в кімнатах з малою прохідністю (спальні);
- Клас 32 – підходить для приміщень із середньою інтенсивністю навантаження (коридори, вітальні, кухні, офіси);
- Клас 33 – використовується у громадських, а також комерційних та виробничих приміщеннях. Він витримує великі навантаження та інтенсивний трафік руху.
- Клас 34 – дуже міцне покриття, має високу стійкість до навантажень та стирання. Застосовується у промислових спорудах та спортивних комплексах.
Ламінати економ-класів 21-23 (для житлових приміщень) вже не випускаються і практично не використовуються через їх низьку міцність.
Особливості використання дощок ламінату
Першим кроком перед укладанням ламінованого покриття для підлоги повинна бути акліматизація панелей.Після покупки їх потрібно покласти горизонтально, не виймаючи з упаковки, та залишити на 24-48 годин у приміщенні, де вони будуть встановлені.
Слід також створити умови для забезпечення в панелях відповідного мікроклімату. Вологість повітря в кімнаті має бути 50-70%, а температура не нижче 18°С. Під час роботи не можна провітрювати приміщення, щоб вологість не змінювалася надто швидко.
Для правильного пристрою підлоги необхідно використовувати відповідну підкладку та пароізоляційну плівку. А для естетичного оздоблення – декоративні плінтуси.
Як купити ламінат в інтернет-магазині «М2»?
Ви можете купити ламінат на підлогу оптом чи в роздріб у Києві на нашому офіційному сайті в онлайн-режимі від таких відомих виробників як Kronospan, Kronopol, Kronostar. У каталозі є сортування товарів та зручні фільтри, які допоможуть вибрати потрібний продукт.
У нас представлений широкий асортимент сертифікованої продукції категорії Ламінат, ціна якої встановлюється безпосередньо виробником. Це дозволяє нам пропонувати найвищої якості ламіновані покриття для підлоги за привабливою вартістю ламінату.
Отримати консультацію щодо вибору матеріалу ви можете у Телеграм або телефоном у контакт-центрі з 9.00-18.00 (субота з 10:00-17:00).
Сплатити лінолеуму, ламінату та інших покриттів можна різними способами (банківською карткою на сайті, готівкою при отриманні, безготівковий розрахунок за реквізитами). Доставка здійснюється по Києву та Київській області.